Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

5047a781169f0f9e4ce9c6a9ad87e316.jpg
Młodociany improwizator vol. 3 – warsztaty improwizacji
każdy czwartek w godzinach 18:00-20:00
Miejsce X, ul. Sienkiewicza 20 / oficyna, Opole
koszt: 10 zł za 1 zajęcia
Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 kwietnia 2017.

Od 6 kwietnia 2017 roku w Miejscu X rusza 3 edycja warsztatów z podstaw improwizacji kabaretowo-komediowej. Co czwartek, przez 3 miesiące, w godzinach od 18:00 do 20:00 będziemy wam zdradzać tajniki impro.

Improwizacja kabaretowo-komediowa to kreowanie świata tu i teraz. To tworzenie historii bez scenariusza i tekstu, spontanicznie, z partnerem, szczerze. Trzy miesiące warsztatów to gwarantowana zabawa, ale także nauka i samorozwój. Podczas warsztatów będziemy się uczyć technik improwizacji, pracy w grupie, kreatywności. Każdy warsztat będzie kolejnym krokiem w świat improwizacji. Na zajęciach skupimy się na akceptacji, partnerowaniu, obserwacji czy budowaniu historii.

Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom takich umiejętności, by każdy z nich potrafił bez skrępowania i według zasad improwizacji tworzyć skecze improwizowane, otworzył się na świat i zostawił swoją nieśmiałość jako odległe wspomnienie.

Warsztaty poprowadzą aktorzy teatru improwizacji To Mało Powiedziane: Tadeusz Jaśkiewicz, Daniel Mazurczak oraz Piotr Węglarz.

Zajęcia są skierowane do osób od 16 roku życia do 102 lat. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod adresem tomalopowiedziane@gmail.com.
Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura oraz Województwa Opolskiego