Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

0762a7735fdc6706a09a0b7a730eab1d.jpg

,,Motoryzacja z kulturą”

Czy motoryzacja może mieć związek ze sztuką? Już wkrótce będzie można się o tym przekonać w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich, gdzie już niebawem   odbędzie się niezwykłe wydarzenie.

Będzie to pierwsza w okolicy wystawa fotografii motoryzacyjnej , autorstwa Pani Agnieszki Skałeckiej pt. ,,Auta w szkle”, uzupełniona o ekspozycję modeli samochodów z kolekcji Pana Krzysztofa Kubickiego pt. ,,Kultowe auta PRL-u”. Dodatkową atrakcją będzie pokaz  aut tuningowanych na parkingu przed Centrum Kultury a wszystko to przy muzyce na żywo.

Zdaniem autorki zdjęć- ,, z  pewnością nie będzie to typowa wystawa sztuki- a to za sprawą tematyki wystawy oraz jej oprawy! Spodziewamy się naprawdę dużej ilości wyselekcjonowanych prac o tematyce motoryzacyjnej”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych motoryzacją i sztuką na wernisaż do Powiatowego Centrum Kultury 5.10.2019  ( sobota) o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018