Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

e2a795225df95c9df30127290d3c4839.jpg

Każde spotkanie będzie muzealną przygodą na ekspozycjach – porozmawiamy o sztuce i rękodziele artystycznym. Zapraszamy do miłego spędzenia czasu i odkrywania przyjemności, jaką daje tworzenie.

Prowadzenie: Izabela Jasińska, Dobromir Kożuch (Dział Edukacji Muzealnej). Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia muzeum. Czas trwania: ok. 60 min.

Bilety warsztatowe w cenie 7 zł od osoby (wraz z jednym opiekunem) do nabycia w kasie gmachu głównego muzeum od 23 czerwca 2016 roku, tel. 77 44 31 754. Liczba miejsc ograniczona.

 

Polecane wydarzenia

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura oraz Województwa Opolskiego