Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

 

Kultura w negocjacji jak skutecznie komunikować się z drugim człowiekiem?  

  • Termin: 6 listopada 2018 r., godz. 10:00 - 13:00 
  • Miejsce: Muzeum Śląska Opolskiego, ul. św. Wojciecha 13, Opole, sala konferencyjna 
  • Prowadzący: Aneta Gibek-Wiśniewska

Szkolenie zapoznaje uczestników z nowoczesnymi technikami zarządzania dialogiem. Uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności, dzięki którym mają wpływ na tworzenie korzystnego klimatu w firm  przez skuteczne komunikowanie się z współpracownikami, szefem czy instytucjami zewnętrznymi oraz potrafią kreatywnie rozwiązywać zaistniałe spory. Szkolenie uwydatnia korzyści płynące ze stosowania technik mediacyjnych w budowaniu strategii, komunikacji i modelu zarządzania instytucją.

Prowadzący: Aneta Gibek-Wiśniewska - była Sędzia SR w Opolu, od 2010 czynny adwokat, od 2012 czynny mediator. Pełni funkcję przewodniczącej komisji ds. mediacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu.  Prezes Zarządu Fundacji Mediatio, twórca autorskiego programu Neo Sea. Mentor w Early Warning Europe, V-ce Prezes Rady w Polskim Klubie Nestora i Sukcesora, trener rozwoju osobistego.

 

Zgłoś się już dziś! Ilość miejsc ograniczona:
 www.rejestracja.eduko.opole.pl

Zapraszamy!

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018