Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_www/eduko/views/_cg2cms/models/wydarzenia/podstawowy.php on line 8
[05-2021] EDUKO - szkolenie - 04-08-2021 - edukopolskie

Szkolenie fakultatywne

Precyzyjna promocja i komunikacja w kulturze i sztuce

Prowadzący: Artur Szczęsny

04 sierpnia 2021 r., 10:00

Muzeum Śląska Opolskiego
(wejście od Małego Rynku)

 

Promowanie instytucji i wydarzeń w kulturze, sztuce i nauce oparte na danych, informacjach i wiedzy wynikających z badań i analiz. Czy to możliwe? Podczas warsztatów poznajemy metody i źródła pozyskiwania danych oraz narzędzia służące precyzyjnemu i skutecznemu komunikowaniu. Czy frekwencja sama w sobie jest jedynym i słusznym celem? A może do tematu należy podejść z innej strony?


Jak z uwagi na brak czasu, nadprodukcję i kulturę nanosekundy, prowadzić promocję wydarzeń kulturalnych oraz komunikować ofertę instytucji nie będąc zmuszonym do podejmowania decyzji opartych na intuicji? Tym bardziej, że sposoby i praktyki uczestnictwa w kulturze i sztuce instytucjonalnej zmieniają się w szalonym tempie.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Bardzo Młoda Kultura 2019-2021