Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

853cfa06e41696b0304011fcf776a415.jpg

Lider Stowarzyszenia „Odnowa Wsi Biedrzychowice”, Dyrektor Powiatowego Muzeum Ziemi Głubczyckiej oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej zapraszają na Święto tradycji w Biedrzychowicach i promocję książki „Spojrzenie przez gardinkę. Wielokulturowość Górnego Śląska na przykładzie Ziemi Prudnickiej i Głubczyckiej”

Czwartek 31 maja 2018 r.,  godz. 16:00,  Farska Stodoła w Biedrzychowiacach

W programie:

  • spotkanie z autorami publikacji
  • wydawanie bezpłatnych egzemplarzy książek
  • degustacja tradycyjnych dań śląskich, kresowych i małopolskich
  • gry i zabawy dla dzieci

 WSTĘP WOLNY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:  Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018