Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

 

ZAPROSZENIE

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, partner projektu pn. "Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno-informacyjne w województwie opolskim", realizowanego w ramach RPO WO 2014-2020 w partnerstwie z Gminą Pokój - liderem projektu, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Pokoju, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie oraz Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Opolu

ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie

pn. EKONOMICZNE I KULTUROWE ASPEKTY DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ORAZ ICH WPŁYW NA GOSPODARKĘ LOKALNĄ

Termin spotkania:

19.09.2018 r. godz. 10.00

Miejsce spotkania:

Politechnika Opolska w Opolu, ul. Mikołajczyka 16,

Zespół dydaktyczny "Lącznik"

Zaproszenie dedykowane jest przedstawicielom gmin, powiatów, miast oraz organizacji pozarządowych, muzeów, Lokalnych Grup Działania, właścicielom i zarządcom obiektów zabytkowych, a także osobom, których działania są związane z dziedzictwem kulturowym Opolszczyzny.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Mając na uwadze interdyscyplinarność zagadnień informujemy, że możliwy jest udział kilku osób z jednej instytucji/organizacji.Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na podstawie załączonego formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy

Harmonogram spotkania

Klauzula informacyjna - Ochrona Danych Osobowych

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018