Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

OLY-kochanowski.jpg

O L Y . to młoda artystka o charakterystycznym, delikatnym głosie i wyjątkowym instrumentarium – ukulele, kalimba, gitara elektryczna i elektronika. Debiutowała gościnnym udziałem w piosence Fismolla – The Healing. Oprócz koncertów klubowych występowała już m.in. na Open’er Festival, Spring Break, Halfway Festival, Soundrive, Liveurope Showcase, Nextpop Festival oraz Targach Muzycznych Co Jest Grane.

Otwierała występy How To Dress Well i Lou Doillon. Zagrała wspólną trasę z Low Roar, który następnie wystąpił gościnnie na jej debiutanckiej płycie pt. Home (NEXTPOP, 2015) w utworze The Loneliest Whale On Earth.

Aktualnie pracuje nad swoją drugą płytą. Część nowego materiału już teraz usłyszeć można na koncertach, m.in. zarejestrowany w wersji akustycznej dla Vintage Sessions Lands, Cities and the Golden Days.

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura oraz Województwa Opolskiego