Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

3580ff57f52e97d9b7b4483df24776eb.jpg

Zajęcia przeznaczone dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (klasy I–III szkoły podstawowej) mają formę prezentacji multimedialnej z elementami wykładu i zabawą w postaci kolorowanki.

Lekcja opracowana dla uczniów klas IV–VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum odbywa się w formie wykładu z prezentacją multimedialną, połączonego z wypełnianiem kart pracy. Najstarsza grupa  wiekowa - uczniowie szkół  średnich - weźmie udział w rozszerzonym wykładzie z pokazem multimedialnym. Każdy uczestnik zajęć otrzyma komiks poświęcony ważkom i ich ochronie.

 
Zajęcia odbywają się:

  • w Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny (w siedzibie Działu Przyrody MŚO), od 17.01.2017 r.
  • od wtorku do piątku o godzinach: 9.00, 10.30, 12.00 i 13.30
  • po uprzednim zarezerwowaniu terminu


     

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018