Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

5b338deabb10c703534b3b27a14d9cd2.jpg

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Marka Doskocza pt. Człowiek w krajobrazie, krajobraz ulicy, które odbędzie się w czwartek 21 września 2017 r. o godz. 18:00 w Arsenale przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.

Marek Doskocz – urodzony w 1983 roku, mieszka w Prudniku. Fotografią zajmuje się od kilku lat. Jego zainteresowania skupiają się wokół fotografii dokumentalnej oraz tzw. fotografii ulicznej.  Założyciel największej polskiej grupy skupiającej fotografów ulicznych Street Dogs Of Poland. Jego zdjęcia można było dotychczas obejrzeć na kilku wystawach zbiorowych oraz dwóch indywidualnych. Ukazały się także w antologii fotografów Europy Wschodniej i Środkowej z serii „Different Vision”.

 

Wydarzenie realizowane w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, które w 2017 roku odbywają się pod hasłem Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018