Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

e4a3063c2cf46c79304df85c59c32ed4.jpg
Zespół LEVI zadebiutował we wrześniu 2013 r. na Galicja Blues Festival gdzie zwyciężył we wszystkich kategoriach. W 2014 r. band nie próżnował i startował z powodzeniem w konkursach. Levi to laureat: Pulavian Blues Festival, Festiwal im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, Blues nad Bobrem, Imielin Blues Festival, Festiwal Blues nad Odrą oraz Rawa Blues Festival. Levi reprezentował Polskę na jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, który odbywa się w Budapeszcie – Sziget Festival.
Jak sami twierdzą, nie żyją tylko bluesem, więc w ich wykonaniu można znaleźć również szczyptę soulu. Po roku działalności zespół został wyróżniony w rankingu Blues Top 2013 w kategorii "Odkrycie Roku".

Strony internetowe artystów:

https://www.facebook.com/levigrupa
http://www.leviband.eu

Basia Beuth
[czyt. Bojt] to mieszkająca w Opolu wokalistka i autorka piosenek.
Powstają one po połączeniu autorskich teksów i melodii Basi, z aranżacjami muzyków: gitarzysty – Pawła Kalicińskiego i basisty – Łukasza Chomiaka. Wykonują wspólnie utwory z pogranicza ballady i piosenki poetyckiej z żywym, radosnym akompaniamentem, z elementami bossanowy, funky, folku, jazzu, a czasem bluesa. Basia pochodzi z Rudy Śląskiej, ale od czasów studenckich mieszka w Opolu, gdzie przez kilka lat współtworzyła zespół Lokalne Ocieplenie, który został laureatem Złotego Wiatraczka opolskiej „Zimowej Giełdy Piosenki”.
Jednak od 2008 roku jej działalność i twórczość muzyczna ma charakter przede wszystkim solowy i opiera się na piosenkach autorskich. Przez kilka lat była także wokalistką Opole Gospel Choir. Ostatnim dużym
sukcesem Basi jest nagroda Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów "OPPA 2015" w Warszawie, jednak już w poprzednich latach była laureatką wielu innych muzycznych festiwali, m.in.: Grand Prix festiwalu
YAPA w Łodzi, I nagrody [Złoty Gryf Gorlicki] XVI "Poetycko-Muzycznej Bitwy pod Gorlicami", I nagrody Otwartych Spotkań Artystycznych "Muzyczna Zohylina".W 2013 Basia wydała swoją debiutancką i całkowicie autorską płytę zatytułowaną "Świat Dobrze Wyjaśniony", a dzięki wygranej w Festiwalu OPPA rozpoczęła już przygotowania do drugiej płyty, która ukaże się w tym roku.Jej utwory znalazły się również na składankach muzycznych ze świata Krainy Łagodności: płycie z serii "W górach jest wszystko co kocham" [cz.7] (2010), "MIŚ, czyli Łagodne Spotkania Muzyczne" (2014), "Bazunowy Kalejdoskop" (2015). Zaśpiewała także gościnnie na płycie "Słowiańska dusza" zespołu CARYNA (2015).

Strona internetowa artystki:
https://www.facebook.com/BasiaBeuthZZespolem

Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych ”Arkadia” organizuje przy współpracy z fundacją BluesOpole Koncert Charytatywny, którego celem jest wsparcie i pomoc w realizacji ważnych przedsięwzięć Stowarzyszenia na rok 2018, takich jak organizacja turnusu rehabilitacyjnego, zakup niezbędnych materiałów do realizacji terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych, a także kontynuacja działań w zakresie edukacji opiekunów osób z chorobą Alzheimera. Te priorytetowe działania mogą być zrealizowane w roku bieżącym wyłącznie przy szerokim wsparciu społecznym naszej organizacji.
Cele Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia” są corocznie określane przez Zarząd Stowarzyszenia, który wraz z jego członkami określa politykę społeczną tej organizacji, wytyczając najważniejsze potrzeby w zakresie wsparcia i pomocy dla osób niepełnosprawnych.

Wejściówki:
Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z Zaburzeniami psychicznymi „Magnolia” w Opolu
ul. Dambonia 3, 45-860 Opole
tel. 77 474 50 21
e-mail: biuro@sdsopole.pl

Dworek Artystyczny
ul.Klasztorna1, 45-045 Opole
tel. 607 410 054
artystyczny@dworek-opole.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
ul. Strzelców Bytomskich 18
45-084 Opole
tel.77 454 23 18
tel. 77 454 52 15
e-mail: sekretariat@psmopole.pl

Sponsorzy koncertu:
http://www.psmopole.pl/
http://www.advertstudio.com.pl

Partnerzy medialni:
http://www.radio.opole.pl
http://www.bluescity.pl
http://www.radiosygnaly.pl
http://www.radioemiter.pl
http://www.24opole.pl

Organizatorzy koncertu:
Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych ”Arkadia”
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Arkadia-Opole-1874316912848414/
Fundacja BluesOpole
https://www.facebook.com/BluesOpole


Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018