Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

c00da73a0c5488bdff9cd74cb0c49d65.jpg

 

Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich po raz kolejny ogłasza konkurs fotograficzny. Tym razem tematem przewodnim będzie „ Powiat Strzelecki Jesienią”.

Celem Konkursu jest wzbudzenie zainteresowania Powiatem Strzeleckim, zachęcenie mieszkańców Powiatu i nie tylko do spojrzenia na niego przez obiektyw aparatu fotograficznego oraz przedstawienie najciekawszych, najbardziej interesujących, wyjątkowych, nierzadko magicznych i wzbudzających zachwyt miejsc Powiatu Strzeleckiego. Zadaniem realizowanego Konkursu jest również zaciekawienie mieszkańców Powiatu Strzeleckiego fotografią, a także przedstawienie regionu z perspektywy mieszkających w nim ludzi oraz osób zainteresowanych Powiatem.

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018