Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

e9bb7da79c4eafdf7751885194ea260d.jpg

TheBreakout. 

Bilety 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu. 
Bilety do nabycia na stronie: 
https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/cr1059 lub w 
Dworku Artystycznym w Opolu 
http://dworek-opole.pl/web.n4?go=5 

Skład zespołu: 
- Kazimierz Pabiasz - wokal, gitara 
- Zbigniew Wypych- gitara basowa 
- Dariusz Kamiński - perkusja 
- Jarek Mikulski - gitara 

Kazimierz Pabiasz - reaktywował zespół Breakout w 2013 roku na Festiwalu Tadeusza Nalepy "Lep na Bluesa" w Józefowie. 
Zbigniew Wypych - współpracował z Tadeuszem Nalepą w latach 1976-1982. 
Dariusz Kamiński - współpracował z Tadeuszem Nalepą w latach 1995-2006. 
Jarek Mikulski - Gitarzysta z Kędzierzyna-Koźla. Nagrał płytę Blues Jak Cobra. 

Kazimierz Pabiasz - Urodzony w Kędzierzynie-Koźlu, w dzielnicy Koźle Port. Kazimierz Pabiasz reaktywował w Józefowie w 2013 roku zespół Breakout w starym składzie. Sam wystąpił jako wokalista i gitarzysta zastępując w tym miejscu nieżyjącego Tadeusza Nalepę. Zagrali: Krzysztof Dłutowski, Józef Hajdasz, Zbigniew Wypych, Winicjusz Chrust i Wojciech Morawski. 

Współpraca: Marek Raduli z Kędzierzyna-Koźla, Cezary Czternastek - z zespołu Easy Rider, Kasa Chorych, Michał Bereźnicki - z zespołu Złe Psy, Leszek "Duce" Jakubowski - były muzyk z zespołu Piersi, Przemek Niemiec - z zespołu Bank, Leszek Cichoński - z zespołu Tadeusza Nalepy, Irek "Pióro" Nowacki - z zespołu Recydywa Blues Band, Włodek "Lola" Krakus - z zespołu Tadeusza Nalepy, Winicjusz Chróst - z zespołu Breakout, Tadeusz Trzciński - z zespołu Breakout, Józef Hajdasz - z zespołu Breakout, Zbigniew Wypych - z zespołu Breakout, Marek Surzyn - z zespołu Breakout, Krzysztof Dłutowski - z zespołu Breakout, Wojciech Morawski - z zespołu Breakout, Jacek Krzaklewski - z zespołu Perfect, Marek Kapłon - z zespołu TSA, Dariusz "Wodzu" Henczel - z zespołu Oddział Zamknięty, Darek Czarny - były muzyk Starego Dobrego Małżeństwa, Piotr Ożerski - z zespołu Oddział Zamknięty, Jacek Korzeniowski - z zespołu Oddział Zamknięty. Maciej Kubicki - z zespołu Breakout. 

Kazimierz Pabiasz na wielu konkursach i festiwalach muzyki blues rockowej, nagradzany był tak za kompozytorską twórczość własną, jak i za aranżacje bluesowych coverów. Kazimierz Pabiasz nagrał płyty: "Blues jak Cobra" - tekst, gitara, vocal, "Za głosem bluesa idź" - gitara, vocal oraz płytę "Tryptyk Opolski" - tekst, gitara,vocal, "Pociąg złoty" - tekst, gitara, vocal. Bierze udział w programach Radiowych i Telewizyjnych. www.kazikpabiasz.pl - Kraina Góra św. Anny. Od 2013 gra w zespole TheBreakout (do 2018 roku jako ExBreakout). 

Strony internetowe zespołu: 
http://thebreakout.pl 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009609772348 

Dodatkowe atrakcje podczas koncertu: 
Podczas koncertu rozlosujemy gadżety fundacji BluesOpole (koszulkę, czapkę lub miniaturową replikę gitary Gibson). 
Po koncercie obowiązkowo foto z artystami. 

Organizatorzy koncertu: 
-Fundacja BluesOpole 
https://www.facebook.com/BluesOpole 
http://bluesopole.pl 
-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek) 
https://www.facebook.com/dworekpubopole 
http://www.dworek-opole.pl 

Partnerzy:
 
http://www.advertstudio.com.pl 
http://www.eventhostel.pl 
http://www.radioemiter.pl 
http://www.radiosygnaly.pl 
http://www.profil.pl

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018