Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

educo

Ze względu na sytuację z COVID-19 koncert zostaje przełożony na 11.06.2020 r.

Wszystkie zakupione bilety są ważne. Jeżeli zakupiliście bilet i nie możecie uczestniczyć w koncercie w dniu 11.06.2020 r. dokonamy zwrotu pieniędzy za bilet. Zwrotu za bilet na www.kupbilet.pl dokonuje portal kupbilet.pl


W czwartek 11.06.2020 r. o godz. 19:30 wystąpi w Dworku Artystycznym Mike Russell.

Bilety 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.

Bilety do nabycia na stronie:
https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/cr1184/opis_wydarzenia lub w Dworku Artystycznym w Opolu

MIKE RUSSELL
urodził się w 1952 roku w Waszyngtonie. W bardzo młodym wieku rozpoczął studia na gitarze klasycznej i flamenco. Karierę zawodową rozpoczął w latach 60. Pisał i komponował piosenki. Pracował w studio Columbia Records, jako gitarzysta i kompozytor.
W roku 1970 jego kompozycja "Black Woman" nagrana przez Glorię Taylor, została nominowana do nagrody Grammy. Zapoczątkowało to tournee po Stanach Zjednoczonych. W roku 1972 założył w Waszyngtonie grupę grającą Jazz-Rock : „Water Forest”.
Po przeprowadzce do Berlina w 1989 roku, występował z Eddy Harris, Billy Bang i z wielu innymi. Założył grupę Black Heritage Orchestra z wokalistą Mfa Kera. Występował na „Guinness Festiwal” w Afryce Południowej. Został również zaproszony do organizacji specjalnych warsztatów na „George Washington University Jazz Department”. W Polsce liczy tysiące fanów.
Dzięki jego fantastycznych umiejętności Mike był zaproszony do występu z "Original Michael Jackson” w „Immortal Tour" na świąteczny koncert, gdzie grał z Greg Phillinganes, Jonathan Moffet i Mike Phillips. Ma swój regularny show w Quasimodo w Berlinie.


Organizatorzy koncertu:
-Fundacja BluesOpole
https://www.facebook.com/BluesOpole
http://www.Bluesopole.pl
-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)
https://www.facebook.com/dworekpubopole
http://www.dworek-opole.pl

Partnerzy:
http://www.advertstudio.com.pl
http://www.eventhostel.pl
http://www.radioemiter.pl
http://www.radiosygnaly.pl
http://www.profil.pl

Ze względu na sytuację z COVID-19

koncert zostaje przełożony na 11.06.2020 r.

Wszystkie zakupione bilety są ważne. Jeżeli zakupiliście bilet i nie możecie uczestniczyć w koncercie w dniu 11.06.2020 r. dokonamy zwrotu pieniędzy za bilet. Zwrotu za bilet na www.kupbilet.pl dokonuje portal kupbilet.pl

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Bardzo Młoda Kultura 2019-2021