Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

educ

Marek Sołtysiak - bard, kompozytor, autor piosenek o zabarwieniu poetyckim, pisze o prozie życia i relacjach międzyludzkich, ubiera w dźwięki to wszystko, co go otacza. Uczestnik wielu festiwali, laureat pierwszej nagrody na festiwalu "Wrzosowisko" w Kędzierzynie Koźlu.

W 2016 wydał płytę "O sobie dwa słowa Taki Ja".

Do obejrzenia:

https://youtu.be/dFaj_z-KdfI

Organizator koncertu:
-Fundacja BluesOpole
https://www.facebook.com/BluesOpole

Partnerzy:
Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)
http://www.dworek-opole.pl/web.n4?go=5

http://www.advertstudio.com.pl

http://www.profil.pl

http://www.eventhostel.pl

 

Partnerzy medialni:
http://www.radiosygnaly.pl

http://www.radioemiter.pl

http://www.inopole.pl


Koncert realizowany jest w ramach projektu pn.
"Utworzenie Centrum Aktywności i Rehabilitacji Dzieci z Trisomią 21, w Opolu, przy ul. Jagiellonów 53", nr umowy RPOP.10.02.00-16-0017/17-00 z dnia 15.02.2018 r.
Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018