Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

a86984836a785c89fe9129d48e4fbd10.jpg

MAKAR & CHILDREN OF THE CORN (MAKAR i DZIECI KUKURYDZY).

Skład zespołu:
Andy "Makar" Makarewicz - wokal/gitara
Grzegorz "GRZ" Świerk - bas
Ernest Dziedzic - perkusja
Muzyka zespołu, to specyficzna mieszanka Tex, Mex, Vintage, Massacre.
"Ta noc była inna od wszystkich...

Pogrążony w rozmyślaniach skąd wytrzasnąć nowych wspólników (poprzedni zostali poszatkowani przez kule podczas ucieczki) cisnął za siebie niedopalone cygaro. Kątem oka dostrzegł blask. Gdy się obrócił, zdębiał.
Z płonącego pola kukurydzy wyłoniły się sylwetki trzech (jak wtedy mu się wydawało...) pomiotów piekielnych.
Jak się potem okazało dostał w knajpie lewego drinka, więc wydarzenia wyglądały nieco inaczej...
Niemniej jednak okazał się, że owe "pomioty" to całkiem łebscy goście i nawiązali współprace.
Ku czci tej nocy obrali przydomek "Makar and Children of the Corn".
W Blues Top 2017 zajęli2 miejsce w kategorii odkrycie roku.

Andrzej "Makar" Makarewicz
Współzałożyciel legendarnego zespoły Seven B. w 1990 roku. Laureat Rawa Blues 2002, „Bluesowy zespół roku 2003”, „Bluesowa Płyta roku 2003”, siódme miejsce na liście przebojów w radio Dublin, trzy tygodnie w pierwszej dziesiątce Radio Oregon (USA). 2011-2013 współpraca z Gienek Loska Band. 2011 - laureat złotej płyty ( Hazardzista- GLB). Autor pięciu z dziesięciu utworów na albumie. 2011 suport Warren Hayns Band. 2012 - laureat festiwalu w opole-debiuty, w składzie GLB. 2013- założyciel Makar Trio, wydana płyta Album NR1 plasuje się na listach w radiu Kraków i radiu Oko. Płyta zdobywa popularność w radio Ontario (Canada).

Strona internetowa zespołu:

https://www.facebook.com/pg/tex.mex.corn/


DOBS

Skład zespołu:
Jakub Cajzner - wokal/gitara
Dawid Młotkowski - gitara
Aleksander Czekański - perkusja
Tomasz Tomihar Jędrczak - piano

DOBS- Departament Of Blues & Soul, Jesteśmy muzyczną mieszanką, nasze piosenki oparte są o śmierć, lecz nie tylko, tworzymy zgrane trio wokalowo-gitarowo-perkusyjne Jakub-Dawid-Aleksander. Dokładnie to co gramy wydobywa się z naszego serca. Po miesiącu tworzenia w nowym składzie dostaliśmy się do finału przeglądu Rock-time, gdzie swoje pierwsze kroki stawiało wielu utalentowanych artystów. Budujemy naszą historię ! Zaskoczymy Was ! Poczuj to !

Strona internetowa zespołu:
https://www.facebook.com/DOBSMUSIC/

Polecane wydarzenia

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018