Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

educo

Skład:

- Liwia Limberger - wokal, harmonijka

- Tomasz Knopik - gitara

- Mateusz Skiba - klawisze

- Rafał Abramek - bas

- Tomasz Adamczyk - perkusja

 

BlackJob to pięcioosobowa formacja z Krakowa. Inspirują się amerykańską i brytyjską muzyką blues-rockową, przemieloną przez instrumenty i zmysły, co nadaje świeży powiew gatunkowy, wyłamujący się z utartych ram bluesa i rocka.

 

Osiągnięcia:

- Laureaci Grand Prix Kraśnik Blues Meeting Festival (2018).

- Kilkanaście koncertów m.in. supportując zespół Kombii i Lemon (2017).

- II miejsce Imielin Blues Festival (2016).

- Występ w katowickim Spodku na Małej Scenie jako finaliści konkursu prestiżowego festiwalu bluesowego Rawa Blues Festival (2016).

- Finaliści siódmej edycji Megafonu Radia Kraków (2016).

- Wyróżnienie Nagrodą Publiczności na Galicja Blues Festival w Krośnie (2016).

 

Dyskografia:

Na swoim koncie mają krótkometrażową autorską płytę pt. “Dreszcze”, która została zauważona na bluesowym rynku muzycznym otrzymując pozytywne recenzje branżowej prasy muzycznej – kwartalniku ‚Twój Blues’, a utwory z niej są z uznaniem przedstawiane w audycjach radiowych m. in. w Polskim Radio program 3 w audycjach ‚W Tonacji Trójki’ Wojciecha Manna oraz ‚Mini Max’ Piotra Kaczkowskiego.

Aktualnie nagraliśmy pełnometrażowy krążek zatytułowany „Dom z zapałek” (grudzień 2018). To album opowiadający nową historię BlackJob. Bogaty w nowe dźwięki, eksperymenty i style. Jest to wachlarz nastrojów wyrażający się w tekstach, rozmaitej emocji wokalnej i ekspresji instrumentalistów. Płyta ukazała się oficjalnie 17 marca 2019, z promocją której zamierzamy ruszyć w trasę skupiając całą energię i czas na koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą.

Linki:

http://blackjob.pl

https://www.facebook.com/BlackJobPoland

https://www.instagram.com/blackjob.official

https://open.spotify.com/artist/1frw2eBQua8vBowI4kAMuV

 

Organizatorzy koncertu:

-Fundacja BluesOpole

https://www.facebook.com/BluesOpole

http://www.Bluesopole.pl

-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)

https://www.facebook.com/dworekpubopole

http://www.dworek-opole.pl

 

Partnerzy:

http://www.advertstudio.com.pl

http://www.eventhostel.pl

http://www.radioemiter.pl

http://www.radiosygnaly.pl

http://www.profil.pl

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018