Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

flash mob LUDKA

Zapraszamy do udziału w Flash mobie, który polegać ma na kilkunastominutowym czytaniu książek w miejscu publicznym.

Spotykamy się:

15.06.2018 r.

-  o godzinie 10.00  „Rynek w Byczynie” koło fontanny

- o godzinie 11.00Parking przy sklepie Biedronka” Byczyna

 

            Flash mob to spontaniczna akcja, podczas której przypadkowe osoby zbierają się w publicznym miejscu, by wspólnie uczestniczyć w  kilkuminutowym zdarzeniu, które jest zaskakujące dla przypadkowych przechodniów. To zabawa, podczas której mamy szansę przekazać wspólnie jakąś ideę.

            Flash mob czytelniczy  organizowany jest przez bibliotekarki szkół podstawowych z Biskupic i Byczyny .

            W ten niekonwencjonalny sposób chcemy zachęcić wszystkich, bez względu na wiek, by sięgali po książki. Czytanie rozbudza wyobraźnię, powiększa zasób słownictwa a przede wszystkim pozwala miło spędzić czas. 
            Zatem zabierzcie swoją ulubioną książę i dołączcie do naszej akcji! Dla osób, które chciałyby się do nas przyłączyć ale nie będą miały swojej książki przygotujemy turystyczny regał pełen książek.


Flash mob organizowany jest w ramach realizacji projektu „ Opolskie EDUKO 2018”

Plan działania:
Weźcie ze sobą swoją ulubioną książkę, przyjdźcie i  zacznijcie czytać razem z nami.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018