Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

[02-2021] EDUKO - grafiki - edycja wiosenna

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy nabór wniosków w wiosennej edycji konkursu Eduko - Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Opolskie!

Głównym celem Konkursu na realizację przedsięwzięć „EDUKO – Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Opolskie”  jest rozwój i promocja edukacji kulturowej rozumianej jako wszelkie działania, które przygotowują różne jednostki do aktywnego i twórczego uczestnictwa w kulturze. Efektem działań mają być przedsięwzięcia o wysokiej jakości merytorycznej, przyczyniające się do pobudzania lokalnej wspólnoty obywatelskiej, wzmacniające tożsamość wielokulturową oraz więzi międzypokoleniowe, wykorzystujące połączenie edukacji i animacji kulturowej do twórczego udziału w kulturze dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów prawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Regulaminem, wzorem wniosku, kartami oceny i katalogiem kosztów kwalifikowane i niekwalifikowanych.

Regulamin

Wzór wniosku (edytowalny)

Katalog kosztów kwalifikowanych i niekwalifikowanych

Aby móc wziąć udział w naborze wnioskodawca i/lub jego partner  muszą uczestniczyć w szkoleniu obowiązkowym realizowanym przez Muzeum Śląska Opolskiego on-line na platformie szkoleniowej.

Szkolenia odbędą się on-line na platformie szkoleniowo-konferencyjnej!

Zapraszamy na szkolenie:

1. 26 lutego 2021 r. O animacji i edukacji kulturowej czyli co ma być pierwsze: jajko czy kura?

Grupa I: 10.00-13.00

Grupa II: 17.00-20.00

2. 02 marca 2021 r. Jak zrobić żeby ludziom chciało się chcieć dłubać w Kulturze?

Grupa I: 10.00-13.00

Grupa II: 17.00-20.00

W tym roku aby wyjść na przeciw potrzebom animatorów i nauczycieli, szkolenia odbędą się w dwóch przedziałach godzinowych, tak aby każdy mógł uczestniczyć bez względu na zobowiązania zawodowe.

Na szkolenia obowiązuje rejestracja internetowa poprzez formularz dostępny pod adresem: http://szkolenia.eduko.opole.pl

Zapraszamy do udziału!

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Bardzo Młoda Kultura 2019-2021