Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

4225893c2eb07beb2dea145784dc140c.jpg

Zespół Blues Galeria powstał wiele lat temu w Brzegu, muzycy, którzy wchodzą w skład zespołu wywodzą się z Brzegu, Wrocławia i Poznania. Brzeg na mapie Polski od wielu lat jest mocnym punktem gdzie Blues zadomowił się na dobre. Muzycy grają radosny a jednocześnie przejmujący Blues w nowych aranżacjach, porywający do tańca z tekstami w zaskakujący sposób poruszającymi tematykę podróży, miłości i przemijania. Stale powiększający się repertuar własny obejmujący przede wszystkim piosenki w języku polskim i angielskim. To są najmocniejsze atuty Blues Galerii. Skład zespołu to muzycy, którzy od lat grali w przeróżnych kompilacjach, jednakże Blues połączył ich drogi i stanowią jedną z ciekawszych formacji na rynku polskim.
Zespół można spotkać zarówno na scenach ogólnopolskich festiwali jak i klubów bluesowych oraz różnego rodzaju imprezach kulturalnych. Proponujemy słuchaczom stylowe bluesy rodem z nad Delty Mississippi, elektryzujące chicagowskie bluesy, swingujące dźwięki pachnące Kalifornią, a także rytmiczne boogie czy taneczne Rock & rolle.

Do posłuchania:
https://youtu.be/drChnq9NFbc


Strona internetowa zespołu:
https://www.facebook.com/blues.galeria

Sponsorzy koncertu:
http://www.advertstudio.com.pl
http://www.profil.pl
http://www.eventhostel.pl

Partnerzy medialni:
http://www.bluescity.pl
http://www.radiosygnaly.pl
http://www.radioemiter.pl
http://www.inopole.pl

Organizatorzy koncertu:
-Fundacja BluesOpole
https://www.facebook.com/BluesOpole
-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)
http://www.dworek-opole.pl/web.n4?go=5

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018