Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Unia wokół nas

Projekt dofinansowany w Marszałkowskim konkursie grantowym "Opolskie EDUKO w 15-lecie obecności Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej"

Tytuł projektu: Unia wokół nas

Wnioskodawca: Miejsko-Gminny Dom Kultury w Otmuchowie

Kwota: 4.500 zł

Miejsca Realizacji: Otmuchów

Partnerzy:

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Otmuchowie

Opis:

Projekt skierowany jest do dzieli i młodzieży w wieku od 10 do 15 lat oraz ich rodziców, opiekunów. W działania w projekcie zaangażowani zostaną także nauczyciele. W ramach realizacji zadania odbędzie się  szereg warsztatów artystycznych. Zajęcia odbywać się będą w miejscach zmodernizowanych lub zrewitalizowanych, dzięki środkom Unii Europejskiej. Uczestnicy przekonają się co zostało dla nich stworzone i jak można to wykorzystać. Warsztaty malarskie w otmuchowskim „Solarium”, spotkanie z książką na „Placu Partnerstwa”, spacer z historią po ulicach miasta. Zwieńczeniem projektu będzie premiera spotu, który wspólnie zostanie stworzony przez uczestników zajęć. W dniu premiery, zaproszeni goście posłuchają prelekcji o wykorzystaniu środków unijnych przez Miasto i Gminę Otmuchów. Materiał filmowy powstały w wyniku działań związanych z realizacją projektu, trafi do szerokiego grona odbiorców dzięki stronom www i social media.


Wydarzenie projektowe:

Wykład: „Rozwój gminy, a środki unijne” i premiera spotu promocyjnego

23 maja 2019 r., 12.00

Kino "Podzamcze" w Otmuchowie

ul. Rynek 7

Marszałek