Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Poznajmy unię europejską

Projekt dofinansowany w Marszałkowskim konkursie grantowym "Opolskie EDUKO w 15-lecie obecności Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej"

Tytuł projektu: Poznajmy Unię Europejską

Wnioskodawca: Agata Janicka

Kwota: 4.800 zł

Miejsca Realizacji: Głubczyce; Opole;

Partnerzy:

  • Powiatowe Muzeum Ziemi Głubczyckiej

Opis:

Uczestnikami działań w zadaniu będą uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Grobnikach wraz z oddziałem „0”, dzieci niepełnosprawne ze stowarzyszenia „Tacy Sami”, rodzice oraz mieszkańcy Gminy Głubczyce. W trakcie realizacji projektu zaplanowano m.in.  prelekcję dotyczącą wartości Unii Europejskiej. Ponadto uczestnicy wezmą udział w spektaklu Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki i zwiedzą Muzeum Ziemi Głubczyckiej.  Jednocześnie przygotowana zostanie wystawa informująca, o tym  co zmieniło się w Województwie Opolskim podczas 15 lat obecności w Unii Europejskiej. Na zakończenie projektu odbędzie się happening z grą edukacyjną, podczas którego zdobędą nową wiedzę, świętując równocześnie 15-lecie Unii Europejskiej na terenie woj. opolskiego.


Wydarzenie projektowe:

Happening z okazji 15–lecia obecności Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej

28 maja 2019 r., godz. 10.00

Boisko przy Szkole Podstawowej w Grobnikach

Marszałek