Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

To co dla nas ważne

Wnioskodawca:

  • Fundacja "Da Radę"

Dofinansowanie:

  • 9.800,00 zł

Partnerzy:

  • Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu,
  • Justyna Jurasz,
  • Miejsko-Gminny Dom Kultury w Otmuchowie.

 

Projekt skierowany jest do młodzieży z gminy Otmuchów. Ma na celu aktywizacje kulturalną i pobudzenie kreatywności uczestników, a także zachęcenie młodzieży
i dorosłych do uczestnictwa w działaniach kulturalno-artystycznych. W ramach projektu zostaną zrealizowane warsztaty integracyjne oraz teatralne, które pozwolą na przygotowanie spektaklu dotyczącego emocji człowieka i wieku dorastania, opartego na wybranych utworach literackich, ćwiczeniach dramowych, pedagogice teatru, dramie stosowanej. Dodatkowym działaniem będzie szkolenie dla edukatorów z zakresu wykorzystania narzędzi dramowych i teatralnych do pracy z tekstami kultury.

Efektem projektu będzie dwukrotne zaprezentowanie przygotowanego wcześniej spektaklu teatralnego: podczas wydarzenia finałowego dla społeczności lokalnej oraz pokazu dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Otmuchowie.

Marszałek