Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Historia i sztuka łączą pokolenia

Wnioskodawca:

  • Gminne Centrum Kultury w Białej

Dofinansowanie:

  • 4.537,34 zł

Partnerzy:

  • Związek Emerytów, Rencistów oraz Inwalidów w Białej,
  • Publiczne Gimnazjum w Białej.

 

Projekt skierowany jest do gimnazjalistów oraz seniorów ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Wojennych. Jego celem jest zatarcie różnic międzypokoleniowych, poznanie historii miejsca swojego zamieszkania oraz własnego dziedzictwa kulturowego.

Działania przewidziane w ramach projektu to m.in.: szkolenie dotyczące metod aktywizujących w pracy z młodzieżą i dziećmi, warsztaty międzypokoleniowe, warsztaty plastyczne tworzenia figur szachowych, gra terenowa, happening na rynku w Białej. Efekty wspólnego działania zostaną zaprezentowane podczas wystawy prac uczestników projektu w Gminnym Centrum Kultury w Białej / sali widowiskowej Urzędu Miasta w Białej.

 

Marszałek