Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Dajmy im skrzydła!

Wnioskodawca:

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Prudniku „Nasza Trójka”

Dofinansowanie:

  • 8.430,00 zł

Partnerzy:

  • Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku, 
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Prudniku.

 

Projekt skierowany do uczniów klas I-VII, w tym osób niepełnosprawnych i  opiekunów. Jego celem jest przybliżenie perspektyw wynikających z życia w małym mieście, motywowanie do spełniania własnych pasji i realizacji marzeń.

W ramach projektu odbędą się m.in.: prelekcja dla animatorów, nauczycieli i rodziców
z trenerami Klubu karate „Zarzewie” w Prudniku, spotkanie połączone z panelem dyskusyjnym na temat spełniania pasji, zajęcia warsztatowe: plastyczne, teatralne, modelarsko-lotnicze, wokalne  wizyty w Muzeum Ziemi Prudnickiej, Opolskiem Teatrze Lalki i Aktora, Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu, wystawy, przygotowanie mini-festiwalu piosenki polskiej.

Kulminacją działań będzie zorganizowanie pikniku rodzinnego na boisku szkolnym, podczas którego nastąpi prezentacja działań połączona z biesiadą, zawodami w puszczaniu modeli samolotów/latawców, malowaniem muru metodą graffiti, pokazem karate, dogoterapią, hipoterapią.

 

Marszałek