Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Człowiek - to brzmi dumnie

Wnioskodawca:

  • Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie

Dofinansowanie:

  • 6.500,00 zł

Partnerzy:

  • Tomasz Stochniał,
  • Lorelia Widuch,
  • Zespół Szkół w Chróścinie.

 

Projekt skierowany jest głównie do uczniów Zespołu Szkół w Chróścinie. Jego celem jest wzbogacenie dotychczasowej oferty o zajęcia skierowane do grupy uczniów i studentów, które pozwolą na stworzenie warunków do zdobycia wiedzy i umiejętności związanych z tematyką praw człowieka poprzez wykorzystanie fotografii, teatru, happeningów.

W ramach projektu zostanie zrealizowane spotkanie aktywizujące, prezentacja seansu filmowego, warsztaty fotograficzne i teatralne oraz teatralno-happeningowe. Odbędą się także happeningi, wernisaż wystawy fotograficznej, występ grupy teatralnej oraz wydanie folderu prezentującego działania projektowe.

 

FOLDER PROJEKTU

Marszałek