Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

GOKiR DĄBROWA

Dom kultury

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie został założony 1 stycznia 2009 r. Jest samorządową instytucją kultury, dla której organizowanie działalności kulturalnej jest podstawowym celem statutowym. Działalność Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji prowadzona jest głównie w świetlicach wiejskich oraz obiektach szkolnych. W świetlicach prowadzone są zajęcia kół zainteresowań oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
 
Najważniejszym wydarzeniem organizowanym przez GOKiR jest ZAMCZYSKO - Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną, które odbywają się na początku września. Cykliczna impreza organizowana od 2009 roku ma już swoją stałą widownię w kraju. Od samego początku Ośrodek ma bogatą ofertę zajęć w obszarze edukacji kulturowej. Prowadzi śródroczne zajęcia warsztatowe (taniec, muzyka, śpiew, teatr, sztuki plastyczne, fotografia itd.) w ramach kół zainteresowań. 

Adres: GOKiR Dąbrowa, ul. Sztonyka 56, 49-120 Dąbrowa

tel./fax 77 402 64 49

mail: gokir@gminadabrowa.pl