Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Dariusz Kownacki

Inne

    Akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, nauczyciel dyplomowany pracownik Państwowych Szkół Muzycznych  I i II st. w Opolu i Nysie. Wychowawca laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Autor publikacji z dziedziny pedagogiki instrumentalnej. Propagator nowego typu instrumentu – akordeonu hybrydowego. Prowadzi działalność koncertową jako solista i kameralista.

    W kręgu jego zainteresowań ważne miejsce zajmuje tradycyjna kultura oraz gwara śląska. Jako juror i organizator bierze udział w regionalnych konkursach i festiwalach folklorystycznych ( Wiatraki, Ze Śląskiem na Ty, W tonacji Śląska)

    Współautor projektu „Folk jest cool” zrealizowanego w ramach programu Opolskie Eduko 2016. Współpracownik w projekcie naukowo-artystycznym "Zaginione Archiwum" (www.zaginionearchiwum.pl)

Kontakt:

e-mail: darikown@poczta.onet.pl

tel: +48 602 219 268