Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

Samorząd województwa opolskiego

Marszałkowski konkurs grantowy "OPOLSKIE eduko 2018"

Głównym celem Marszałkowskiego konkursu grantowego "Opolskie EDUKO 2018" jest rozwój i promocja współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sferę kultury i edukacji, którego efektem są przedsięwzięcia, o wysokiej jakości merytorycznej, z zakresu edukacji i animacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.

 

Nabór wniosków
18 czerwca - 6 lipca 2018 roku

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy nabór wniosków w Marszałkowskim konkursie grantowym „Opolskie EDUKO 2018”, który będzie trwać do 6 lipca br. Pula środków pochodząca z budżetu Województwa Opolskiego wynosi 95 tys. złotych. Wnioski realizowane będą w terminie od 1 sierpnia br. do 30 października br.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

 

 

REGULAMIN MARSZAŁKOWSKIEGO KONKURSU GRANTOWEGO "OPOLSKIE EDUKO 2018"

 

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Opolskiego oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018